Pracownik Tymczasowy – remedium na ubytki kadrowe

Group of working people

Agencja Pracy Tymczasowej TML Plus oferuje firmom pomoc w sytuacji braków kadrowych. Zapewniamy, że takie rozwiązanie ma mnóstwo zalet, pozwala przedsiębiorstwom przetrwać w trudniejszych momentach i utrzymać działalność na najwyższych obrotach.

Braki kadrowe spowodowane chorobą pracownika, urlopem macierzyńskim czy innymi czynnikami to nie lada wyzwanie dla firm. Najgorzej jest wtedy, gdy dany pracownik odpowiadał za kilka kluczowych zadań w firmie. Nie jest łatwo szybko zatrudnić kogoś na zastępstwo. Potencjalnych pracowników często odstrasza brak perspektywy dłuższej współpracy.

W takich sytuacjach swoją ofertą służy Agencja Pracy Tymczasowej TML Plus. Trzonem działalności jest dostarczanie pracowników na z góry określony czas. Taka osoba jest związana umową z TML Plus, a wykonuje zadania powierzone przez Pracodawcę – Użytkownika.

Agencja dostarcza pracownika spełniającego określone w zamówieniu wymagania. To również TML Plus płaci danej osobie wynagrodzenie i załatwia kwestie ewentualnych urlopów. Dotyczy to również składek ZUS. Natomiast pracodawca, który korzysta z oferty TML Plus, otrzymuje jedynie na koniec miesiąca fakturę VAT za zamówioną usługę (czyli pracowników), którą bez problemu może zakwalifikować, jako koszty działalności. To niezwykle wygodne rozwiązanie, tym bardziej, że nie generuje żadnych dodatkowych wydatków związanych z zatrudnieniem pracownika tymczasowego.

Współpraca z TML Plus i wynajmowanie pracowników, sprawdza się również rewelacyjnie w firmach produkcyjnych oraz przy pracach sezonowych. To niezastąpione rozwiązanie w momentach, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy. Angażując pracowników tymczasowych podnosi się wydajność, natomiast nie wzrastają wydatki kadrowo-płacowe.

Korzystając z usług Agencji Pracy Tymczasowej TML Plus, przedsiębiorca zyskuje komfort i stabilność funkcjonowania firmy. W razie potrzeby zawsze może zwiększyć produkcję lub podjąć się wykonania dodatkowego zlecenia. Niewielkim kosztem jest w stanie utrzymać działalność na najwyższych obrotach.