Leasingujesz samochód? Czemu nie pracownika?

Arbeitsvertrag

Leasing pracowniczy to znakomity sposób na ekonomiczne prowadzenie firmy.

Główne korzyści to: elastyczność w zatrudnieniu wyszkolonego pracownika, wygoda i brak kosztów kadrowo-administracyjnych.

Choć leasing kojarzy się przede wszystkim z popularną metodą nabywania auta przez przedsiębiorców, chcemy Państwu udowodnić, że ,,wynajmowanie’’ pracownika na podobnych zasadach odbywa się z dużą korzyścią dla firm i we współczesnych realiach rynku pracy jest coraz chętniej stosowane.

Wynajęcie pracowników za pośrednictwem zewnętrznej firmy daje Państwu wymierne korzyści finansowe, jak również elastyczność w zatrudnieniu. Jest to metoda coraz chętniej praktykowana w wielu przedsiębiorstwach. Leasing pracowniczy jest po prostu wygodny. Decydując się na tego rodzaju zatrudnienie otrzymujecie Państwo wyszkolonego pracownika, który sumiennie wykona powierzone mu zadania. Państwa Firma pozbywa się wszelkich kosztów kadrowo-administracyjnych, jakie wiążą się z tradycyjną formą zatrudniania ludzi. Ponadto zyskujecie Państwo pełną swobodę w decydowaniu o tym jak długo i w jaki sposób korzystacie z usług ,,wypożyczonego’’ pracownika. Płatność za tego typu usługę naliczana jest tylko i wyłącznie za przepracowane godziny i rozliczana w postaci miesięcznej faktury VAT. W momencie, gdy mija termin zwarcia umowy o takiej współpracy, Państwa Firma ma możliwość zatrudnienia wybranych pracowników bezpośrednio, na tradycyjnych warunkach.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem pracowniczym zapraszamy do kontaktu z Agencją Pracy Tymczasowej TML Plus.