Rekrutacja

Rekrutacja w przypadku pracy na terenie RP.

 • Sprawdzenie ofert pracy
  Zachęcamy do przeglądania naszych ofert pracy i wysyłania CV na podany adres e-mailowy. Nasi rekruterzy oddzwonią do Kandydatów. Jeśli nie znajdziecie Państwo odpowiadającej Wam oferty – nic straconego. Warto wysłać swoje CV i dać nam znać, że poszukujecie pracy. Dokumenty znajdą się w bazie TML, a my pozostaniemy z Państwem w kontakcie.
 • Wstępna rozmowa
  Specjaliści TML Plus oddzwaniają do osób, które aplikują na dane stanowiska pracy. W czasie rozmowy telefonicznej zadają kilka pytań odnośnie doświadczenia Kandydata, jego oczekiwań i terminu, od którego mógłby rozpocząć nową pracę. Opowiadają również szczegółowo o proponowanym stanowisku i Firmie, dla której TML Plus prowadzi proces rekrutacyjny.
 • Zapraszamy na spotkanie w siedzibie TML Plus
  Podczas spotkania nasi rekruterzy rozmawiają z Kandydatem o jego planach oraz dotychczasowym doświadczeniu w pracy w innych Firmach. Informują również o zasadach współpracy z TML Plus oraz z Firmą, dla której dana osoba będzie wykonywać swoje obowiązki. Nasi specjaliści odpowiedzą również na wszystkie nurtujące Kandydatów pytania. Warto przygotować się do tego spotkania. Trzeba pamiętać, że nam również zależy, by dana osoba dostała pracę, o którą się stara.
 • Informujemy o rezultacie
  Niezależnie od przebiegu procesu rekrutacyjnego informujemy każdego z Kandydatów o efektach. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, przedstawimy ofertę pracy. Jeśli nie – zapewniamy, że będziemy w kontakcie i znajdziemy inną propozycję zatrudnienia.
 • Finalizacja umowy
  Proces rekrutacji kończy podpisanie umowy o pracę.

Rekrutacja do pracy za granicą

W przypadku ofert pracy na terenie Niemiec delegujemy Kandydatów tylko do pracy w ogrodnictwie. Organizujemy wyjazd i gwarantujemy zakwaterowanie w dobrych warunkach jak najbliżej miejsca pracy. W razie konieczności zapewniamy dojazd do pracy. Informujemy również, że nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką ofertą pracy, poniżej znajdziecie informację, jakie kroki po kolei należy podjąć.