Praca na emeryturze

Business team doing planning in a meeting

Emerytura nie musi oznaczać zupełnego wykluczenia z życia zawodowego. Agencja Pracy Tymczasowej TML Plus posiada oferty do osób, które nadal chcą być aktywne, czują, że jeszcze mogłyby coś osiągnąć i zdobyć nowe doświadczenia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po przejściu na wypracowaną emeryturę, nie zaangażować się w coś jeszcze. Dodatkowa gotówka nie pozostaje tutaj bez znaczenia. Dla osób, które chciałyby nadal uczestniczyć w życiu zawodowym, rozwiązaniem może być agencja pracy tymczasowej.

Korzystając z usług TML Plus pracownik może liczyć na dostosowanie charakteru pracy do własnych preferencji. Wspólnie ustalimy godziny pracy oraz dni, w które ma być wykonywana, czy to od poniedziałku do piątku, czy może wyłącznie w weekendy. Takie podejście powoduje, że poza zarabianiem dodatkowej gotówki można śmiało oddawać się swojemu hobby lub skupić się na pogłębianiu relacji z rodziną.

TML Plus stoi otworem dla wszystkich, którzy są zainteresowani podjęciem pracy na emeryturze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.