Pierwsza praca? Tylko w TML Plus

A new start

Młody, wykształcony, z kilkuletnim doświadczeniem i to najlepiej od razu na kilku stanowiskach – ile razy czytamy podobne ogłoszenia o naborze do pracy. Jasne jest, że takie wymagania są niemożliwe do zrealizowania. Agencja Pracy Tymczasowej TML Plus spieszy z pomocą młodym ludziom, którzy nie mają jeszcze planu na przyszłość i zastanawiają się, w jaki sposób wkroczyć na rynek pracy, a ponadto zdają sobie sprawę z tego, że znalezienie zatrudnienia bez żadnego doświadczenia, nie jest wcale proste.

Firma TML Plus posiada nieograniczony wachlarz możliwości zatrudnienia: od umowy zlecenia, po umowę tymczasową, na stałe, a nawet staż. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby absolwent bez doświadczenia rozpoczął swoją karierę właśnie w Agencji Pracy Tymczasowej TML Plus.

Cenimy świeże spojrzenie młodych ludzi, a kreowanie kariery i nadzorowanie rozwoju nowych pracowników, to dla TML Plus najważniejsze priorytety. Wychodzimy naprzeciw potrzebom młodych ludzi rozpoczynających dopiero przygodę z pracą zawodową.

Zapraszamy do Nas. Dołącz do najlepszych.