Niemcy

Round icon with flag of germany

Agencja Pracy Tymczasowej TML Plus pomoże Państwu odzyskać nadpłacony podatek za pracę w Niemczech. Nasi konsultanci odpowiedzą też na wszystkie pytania i wątpliwości.

Współpracujemy bezpośrednio z doradcami podatkowymi w Niemczech legitymującymi się tytułem STEUERBERATER. Możecie być Państwo pewni, że rzetelnie dbamy o rozliczenia i kalkulacje podatkowe. Na bieżąco monitorujemy i informujemy Państwa o wszystkich zmianach, jakie zachodzą w niemieckim prawie i urzędzie skarbowym.

O zwrot podatku za pracę w Niemczech można ubiegać się za 4 ostatnie lata, np. w roku 2015 składamy deklaracje za lata: 2011, 2012, 2013 i 2014. Ponadto rozliczenie z zagranicznym urzędem nie powoduje problemów z rozliczeniem w Polsce.

Jak wygląda cała procedura?
Po złożeniu dokumentów do rozliczenia, Niemiecki Urząd Skarbowy wyda w odpowiednim czasie decyzję dotyczącą wysokości należnego zwrotu podatku. Pismo otrzymacie Państwo na adres domowy, który widnieje w systemie Niemieckiego Urzędu Skarbowego. Następnie urząd wysyła pieniądze na niemiecki numer konta, który podaliście Państwo w dokumentach. Wszystko trwa zazwyczaj około 6-9 tygodni.

Nasza firma pomoże Państwu przejść przez całą procedurę szybko i pewnie. Kontakt z nami nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na dole strony. W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem nasz konsultant i poinformuje o wysokości zwrotu nadpłaconego podatku. Odpowie również na wszystkie pytania.

Możecie Państwo także wysłać sms o treści ,,Zwrot Podatku z Niemiec’’ pod numer +48 531 010 113. Konsultant zadzwoni do Państwa na nasz koszt.

Wypełniony formularz możecie Państwo wysłać na adres e-mail: lub listownie:
TML Plus, ul. Kleczewska 23, 62-510 Konin.

Druki do pobrania:

 

pobierz Zwrot podatku – Niemcy
pobierz Rodzinne – Niemcy