Zwrot podatku z zagranicy

Taschenrechner und StatistkAgencja Pracy Tymczasowej TML Plus skutecznie pomoże Państwu odzyskać nadpłacony podatek za pracę za granicą. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Państwu szybkiego i możliwie najwyższego zwrotu podatku. Jest to możliwe dzięki zaangażowaniu naszych doradców i ich znajomości prawa podatkowego krajów Europy. Z naszych usług korzystają największe agencje pracy, rekrutujące pracowników za granicą. Nie pobieramy opłat z góry, gwarantujemy Państwu bezpłatną informację i kalkulację. Zapewniamy szybkie załatwienie sprawy oraz maksymalny 100% zwrot podatku. Poza tym, ograniczyliśmy też do minimum wszelkie formalności.

Holandia, Niemcy, Anglia, Norwegia oraz USA – do tych krajów najczęściej emigrujemy w poszukiwaniu lepszego wynagrodzenia. Pamiętajcie Państwo, że niemal każdy Polak pracujący za granicą, może uzyskać zwrot podatku. Jeżeli pracowaliście Państwo legalnie, to z wynagrodzenia pracodawca potrącał zaliczki na podatek. Ponieważ
w 98% przypadków zaliczki te są pobierane w zawyżonej kwocie, wielu rodakom pracującym za granicą przysługuje zwrot nadpłaconego podatku. Średnio jest to 3 500 zł. Jedynie 45% spośród osób wracających z zagranicy stara się o zwrot należących się im pieniędzy.
Warto również pamiętać, że jeśli rozliczyliście się już państwo np. z holenderskim urzędem i otrzymaliście zwrot pieniędzy, to nadal można wykonać korektę. Nasi specjaliści zrobią dla Państwa ponowną darmową kalkulację i pomogą odzyskać pieniądze nawet do 5 lat wstecz.

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, za pomocą e-maila lub wysłać do nas wypełniony odpowiedni formularz. Resztą zajmą się nasi specjaliści. Będą oni również do Państwa dyspozycji podczas całego procesu refundacji podatku.

Zapraszamy również do siedziby Agencji Pracy Tymczasowej TML Plus przy ul. Kleczewskiej 23 w Koninie.