Norwegia

Flag of norway

Z Agencją Pracy Tymczasowej TML Proffesional szybko i pewnie odzyskacie Państwo podatek za pracę w Norwegii. Nie pobieramy opłat z góry i zapewniamy odzyskanie maksymalnej możliwej kwoty nadpłaconego podatku.

O zwrot podatku za pracę w Norwegii może ubiegać się każdy, kto pracował tam legalnie. Wystarczy, że pracodawca odprowadzał zaliczkę na podatek dochodowy. O zwrot możecie się Państwo ubiegać się przez cały rok. Specjaliści Agencji Pracy Tymczasowej TML Proffesional pomogą Państwu szybko i pewnie odzyskać pieniądze.

Warto zacząć od przesłania do nas wypełnionego formularza, który znajduje się na dole strony. W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem nasz konsultant. Odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości związane z odzyskaniem nadpłaconego podatku za pracę w Norwegii.

Nie pobieramy opłat z góry i odzyskujemy maksymalną możliwą kwotę nadpłaconego podatku. Szacunkową kwotę zwrotu wyliczymy zanim dokumenty trafią do urzędu. Zapewniamy Państwu również pełną jawność wysokości zwrotu, bowiem kalkulacja wysyłana jest z urzędu bezpośrednio do naszego klienta.

Oprócz wypełnienia znajdującego się na dole strony formularza możecie się Państwo skontaktować z naszymi konsultantami wysyłając sms o treści ,,Zwrot Podatku Norwegia’’ pod numer +48 531 010 113. Oddzwonimy do Państwa na nasz koszt.

Wypełniony formularz możecie Państwo przesłać na adres e-mail: lub listownie:
TML Plus, ul. Kleczewska 23, 62-510 Konin.

Druki do pobrania:

pobierz Zwrot podatku – Norwegia